Sport.cz - sportovní zpravodajský server
Aktualizace: 30 sek zpět

Voráček první hvězdou! Vstřelil vítězný gól a navíc přidal dvě asistence

29 min 11 sek zpět
Bylo to jeho odpoledne! Hokejový útočník Jakub Voráček pomohl v NHL vítězným gólem a a dvěma asistencemi k vítězství Philadelphie 5:2 nad New Jersey. Kladenský útočník, který tak za prvních osm duelů nového ročníku zaznamenal už tři branky a osm přihrávek, byl po zásluze vyhlášen první hvězdou duelu.

Hejkal se na třetí pokus dočkal výhry. Teď už budeme bodovat pravidelněji, věří teplický trenér

1 hodina 5 min zpět
Na třetí pokus se po nástupu do trenérské funkce dočkal na teplické lavičce premiérových bodů. Po těsných porážkách s Jabloncem a v Plzni přivedl kouč Stanislav Hejkal fotbalisty ze severu Čech k vítězství 2:0 v důležitém ligovém duelu na Slovácku.

Trávník se bál o střeleckou formu zbytečně, dočkal se hattricku

1 hodina 8 min zpět
Fotbalista Michal Trávník měl před utkáním 12. ligového kola v Příbrami trochu strach, aby ho neopustila střelecká forma, kterou si držel před reprezentační pauzou. Obavy to však byly zcela zbytečné - u Litavky se totiž mezi 51. a 68. minutou dočkal vytouženého premiérového hattricku v nejvyšší soutěži a navrch ještě přidal asistenci. Za posledních šest soutěžních zápasů se trefil sedmkrát.

Premiéra mu zhořkla. Je to smutné, ztrácíme fanoušky, stýská si kouč Slovácka

1 hodina 17 min zpět
Výměna hlavního kouče nepomohla, fotbalisté Slovácka si pod vedením Petra Vlachovského připsali už sedmou ligovou porážku v řadě. Hradišťský tým podlehl na svém hřišti 0:2 Teplicím a pětatřicetiletému trenérovi, který z pozice asistenta vystřídal odvolaného Michala Kordulu, premiéra v nejvyšší soutěži pořádně zhořkla.

Baroš by hráče takhle chrápat nenechal, zlobil se trenér Baníku Páník

1 hodina 25 min zpět
Fotbalisté Ostravy ani třetí ligový souboj s Karvinou v lize neprohráli, po sobotní domácí remíze 1:1 to byla ale snad jediná útěcha. V prvním poločase byli hosté jasně lepší, vedli a sami mohou litovat, že mátožný Baník nedorazili už před přestávkou.

Kladno i bez Jágra slaví výhru, Vsetín už je třetí

2 hodiny 7 min zpět
Hokejisté Kladna stále bez Jaromíra Jágra porazili v 16. kole první ligy domácí Frýdek-Místek 6:5 v prodloužení a na vedoucí České Budějovice ztrácejí čtyři body. Už pouze o bod za Rytíři zaostává Vsetín, který zdolal Prostějov 6:3 a připsal si devátou výhru z deseti utkání.

Nikdo si míče nevšímal, tak jsem ho uklidil do brány, smál se olomoucký Texl

2 hodiny 25 min zpět
Fotbalisté olomoucké Sigmy v duelu 12. kola Fortuna ligy se Zlínem nenavázali na poslední výhru s pražskou Spartou a po remíze 1:1 ztratili doma další dva body. Zlín, který v Olomouci od 50. minuty vedl, zase už čtyři zápasy v řadě nevyhrál. Dělbu bodů ale nakonec brali všichni včetně střídajícího záložníka Jiřího Texla, jenž Hanákům v 76. minutě po šedesáti sekundách pobytu na hřišti zajistil vyrovnání.

Vážím si třístovky v dresu Sparty, řekl Lukáš Pech po vítězném gólu v Litvínově

2 hodiny 31 min zpět
Hokejisté pražské Sparty vyhráli popáté z posledních šesti zápasů v extralize. V dohrávce 11. kola na ledě Litvínova vítězný gól obstaral útočník Lukáš Pech, na jehož trefu na 1:0 navázal ještě Petr Vrána. Pro Pecha to byl současně třístý extraligový start za Spartu v nejvyšší soutěži. „Je to hezká meta, ale věřím, že to není pro mě závěrečné číslo,“ řekl Lukáš Pech už s myšlenkami na nedělní souboj s Kometou Brno.

Ostrava přes dlouhou přesilovku s Karvinou jen remizovala

3 hodiny 21 min zpět
Fotbalisté Ostravy remizovali ve 12. kole první ligy s Karvinou 1:1. Hosté ve slezském derby vedli premiérovým prvoligovým gólem Dávida Guby, ale v poslední půlhodině se po vyloučení Bojana Letiče dostali pod velký tlak soupeře, který v 73. minutě Jiřím Fleišmanem z přímého kopu vyrovnal.

Jablonec koncertoval v Příbrami, Trávník dal hattrick

3 hodiny 22 min zpět
Fotbalisté Jablonce vyhráli ve 12. ligovém kole v Příbrami vysoko 6:0. V závěru první půle se trefili Jakub Považanec s Janem Chramostou, po pauze si mezi 51. a 68. minutou připsal svůj premiérový hattrick v nejvyšší soutěži Michal Trávník a pak se povedenou ranou z přímého kopu blýskl opět Považanec

Slovácku trenérská výměna nepomohla, prohrálo s Teplicemi

3 hodiny 25 min zpět
Fotbalistům Slovácka premiéra pod vedením nového trenéra Petra Vlachovského nevyšla. Ve 12. ligovém kole prohráli na domácím trávníku s Teplicemi 0:2, přitom hosté hráli od 49. minutě bez vyloučeného obránce Pavla Čmovše. O góly se postarali David Vaněček s Janem Krobem a severočeský celek po sérii tří proher a poprvé pod vedením nového kouče Stanislava Hejkala bodoval. Slovácko naopak prohrálo posedmé za sebou a je stále předposlední.

Kadeřábek se při výhře Hoffenheimu podílel na třech gólech

4 hodiny 40 min zpět
Fotbalisté Hoffenheimu v 8. kole německé ligy vyhráli 3:1 v Norimberku a na všech jejich gólech se podílel Pavel Kadeřábek. Český reprezentant zaznamenal dvě finální a jednu předfinální asistenci. Na gól přihrál i další reprezentant Theodor Gebre Selassie, který pomohl Brémám k výhře 2:0 nad Schalke. Vedení v tabulce si upevnil Dortmund po vítězství 4:0 ve Stuttgartu. Robert Lewandowski dvěma góly a asistencí zařídil výhru Bayernu Mnichov 3:1 ve Wolfsburgu.

Salto nad asfaltem, motorka v plamenech. Márquez jako zázrakem odešel po svých

5 hodin 19 min zpět
Hororový karambol se šťastným koncem utrpěl při pátečním tréninku třídy Moto2 na Velkou cenu Japonska silničních motocyklů Álex Márquez, mladší bratr šampióna MotoGP Marca Márqueze. Dvaadvacetiletý Španěl ztratil na okruhu v Motegi kontrolu nad svým strojem po kontaktu s vlhkým asfaltem, po saltu mortale drsně dopadl na asfalt a bylo jen štěstí, že ho minula rotující motorka.

Juventus jen remizoval s Janovem a poprvé ztratil body

Fotbalisté Juventusu Turín v 9. kole italské ligy poprvé v sezoně ztratili body za remízu 1:1 s FC Janov. I tak ale s přehledem vedou tabulku před Neapolí. O trefu Juventusu se postaral Cristiano Ronaldo, který jako první hráč v historii dosáhl na metu 400 gólů nastřílených v pěti elitních ligách.

Zlín remizoval v Olomouci a počtvrté za sebou nevyhrál

5 hodin 25 min zpět
Fotbalisté Zlína ve 12. kole první ligy v Olomouci neudrželi vedení, remizovali 1:1 a prodloužili sérii bez vítězství na čtyři utkání. Sigma v nejvyšší soutěži neprohrála se "Ševci" posedmé za sebou a od března 2008. Moravské derby krátce po pauze gólově otevřel Francouz Jean-David Beauguel precizním přímým kopem, čtvrt hodiny před koncem vyrovnal střídající Jiří Texl.

Veselý vládne Eurolize v úspěšnosti trestných hodů

5 hodin 31 min zpět
Český basketbalista Jan Veselý patří k největším překvapením nové sezóny Evropské ligy díky své úspěšnosti trestných hodů. Tato disciplína byla dlouho považována za jeho slabinu, avšak v úvodních třech kolech pivot Fenerbahce proměnil všech 15 trestných hodů, přičemž nikdo v soutěži není lepší

Zlaté Báry jsou doma! 18 hodin v letadle, obličej od Nutelly a tvrdý návrat do reality

6 hodin 18 min zpět
Když po osmnácti hodinách na cestě z Buenos Aires jako první vystoupily v pražských Kbelích, na krku se jim houpaly zlaté olympijské medaile, pod schůdky vojenského speciálu čekali fotografové a kameramani. Plavkyně Barbora Seemanová a atletka Barbora Malíková si užívaly výsad šampiónek po návratu z mládežnické olympiády. Obě ale mohou reálně snít o tom, že si podobné pocty jednou vychutnají i po „dospělých“ hrách.

Chelsea v nastavení vydolovala bod s United a pak se děly věci... Mourinha museli držet

6 hodin 24 min zpět
Fotbalisté Chelsea v devátém kole anglické ligy vybojovali gólem v šesté nastavené minutě remízu 2:2 s Manchesterem United a udrželi neporazitelnost v této sezóně. Trenér Maurizio Sarri jako první kouč Chelsea v historii v úvodních devíti ligových zápasech ve funkci zůstal bez porážky.

Trápení Realu nekončí, před duelem s Plzní prohrál doma s Levante

6 hodin 43 min zpět
Fotbalisté Realu Madrid neukončili současné trápení ani v generálce na úterní zápas Ligy mistrů s Plzní. V 9. kole španělské ligy doma v sobotu prohráli 1:2 s Levante a ztratili body v pátém soutěžním utkání za sebou. Tři prohry v řadě zažil slavný klub poprvé od roku 2009. Real alespoň přerušil nejdelší sérii v klubové historii bez vstřeleného gólu, trvala 481 minut.

Sparta jede! Machovský vynuloval litvínovské střelce

6 hodin 47 min zpět
Hokejisté Sparty zvítězili v dohrávce 11. kola extraligy na ledě Litvínova 2:0, protáhli svou vítěznou sérii na tři zápasy a v tabulce se posunuli na třetí místo. Branky Pražanů vstřelili v prostřední třetině Lukáš Pech a v té závěrečné Petr Vrána. Gólman Matěj Machovský udržel druhé čisté konto v sezóně. Chemici vyšli bodově naprázdno potřetí za sebou.